תקנון

/תקנון
תקנון2020-03-05T17:08:43+02:00

תקנון לאתר פרקט פור יו

ברוכים הבאים לאתר פרקט פור יו , הנך מתבקש לקרוא בעיון תקנון זה במלואו, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

אנו בפרקט פור יו עושים כמיטב יכולתנו לתת לך הלקוח את מיטב המוצרים ברמת השרות הגבוהה והמקצועית ביותר.

גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בחנות זאת, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין פרקט פור יו  להלן "החנות", לכל דבר ועניין.

פרקט פור יו תהא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני ולפנות אליך בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים באתר וכיו"ב. אם אינך מעוניין שנפנה אליך כאמור לעיל, יהיה עליך לציין זאת בפרסום או בדיוור האלקטרוני הראשון שיישלח אליך במיקום המיועד לכך.

פרקט פור יו מקדישה משאבים אדירים ונוקטת אמצעים חמורים למניעת חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הנך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד פרקט פור יו ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.

פרטים מלאים לכל מוצר ניתן לראות ע"י הקשה על שורת המוצר בדף המכירה כפי שיופיע בחנות.

המחירים באתר כוללים מע"מ.
ייתכן והמחירים באתר בחלק מהמוצרים נמוכים ממחיר המוצר במשרדי החברה עקב תנאי תשלום, שרות ואספקה.
מחירי המבצע – SALE הם על בסיס מזומן שטרות או כרטיס אשראי תשלום אחד.

התמונות להמחשה בלבד.

טל"ח בכל האתר.

תשלום:

האישור לתשלום בכרטיס אשראי או להעברה בנקאית יתקבל בפקס, דוא"ל או בדלפק משרדי החברה.

אישור לאספקה יתקבל רק לאחר שהעברה הבנקאית מאושרת על ידי הבנק..
התשלום במזומן עד 11000 שח [אחד עשרה אלף שח ] – בשטרות יתקבל במעמד הרכישה במשרדי פרקט פור יו בלבד. [לא תהיה אפשרות לשלם לנהג ,התשלום יבוצע מראש]!.
המוצרים יסופקו ללקוח רק לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי ותשלום מלא למוצרים שנרכשו.
יש אפשרות לתשלומים בעת ביצוע ההזמנה בתהליך רכישת המוצרים והחיוב בכרטיס אשראי

מלאי

כאשר המוצר אינו או אזל במלאי, חברת פרקט פור יו תודיע ללקוח תוך שלושה ימים על מועד האספקה המעודכן, הלקוח יהיה רשאי לבטל את העסקה ולקבל את כספו חזרה.

משלוח וזמן אספקה:

באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות/הספק רשאים לספק את המוצר ללקוח במקום סמוך ומקובל וזאת בתאום מראש עם הלקוח.

ניתן לבצע איסוף עצמי ממשרדי החברה ברח' יוחנן הסנדלר 8 אזור התעשיה כפר סבא החל מהשעה 8 בבוקר ועד השעה 17 אחה"צ בימי ראשון ועד יום חמישי [לא כולל ימי שישי וערבי חג].

זמן אספקה ממוצע למוצר הינו 3-6 ימי עבודה לערך תעריפי המשלוח הנקובים באתר אינם חלים על אילת/הערבה והנגב , התעריף ימסר במעמד הרכישה בהתאם לסוג החבילה וההזמנה..

התקנון של רשות הדואר לישראל או של כל גוף אחר ( או כל חברה שילוח אחרת לרבות חברות השילוח UPS FDEX אביב שיגור וכו') ואו באמצעותו פרקט פור יו ואו שותף עיסקי תקף באספקה של המוצרים או השירותים יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר. משלוח באמצעות שליח יעשה עד הבית, אולם ביישובים קהילתיים, כפרים, קיבוצים וכיוצ"ב, עשוי המוצר להיות מסופק לסניף הדואר הקרוב ליישוב או למזכירות הישוב וכיוצ"ב, ותתקבל הודעה על כך בבית הלקוח.

בעת אספקת המוצר, רשאים פרקט פור יו ואו שותף עיסקי ו/או מי מטעמם לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.
מוצרי ייבוא – בהזמנה מיוחדת  , אספקה עד 30-90 ימי עבודה – בתאום מול החברה ואו מי מטעמה.

אחריות ושרות:

אחריות למוצרים שנרכשים לפי תנאי האחריות לכל מוצר על פי תנאי היצרן בלבד..
לרוב המוצרים יש מדבקת אחריות יש להקפיד שמדבקה זו לא תיפגע היא תנאי להמשך טיפול.
האחריות .
פרקט פור יו מתחייבת לתקינותו של כל מוצר המסופק ללקוח.

באיסוף ואו במשלוח המוצר על הלקוח לוודא את תקינות המוצר כדי שלא תהיה טענות לגבי תקינות המוצר בהמשך. האחריות תחל על המוצר אך ורק כאשר המוצר הורכב לפי הוראות היצרן בלבד.

האחריות למוצר רק וכאשר המוצר הורכב על פי הנחיות היצרן או החברה. ברוב המוצרים שלנו ישנם הנחיות כתובות בתוך כל חבילה ויש לפעול על פי הנחיות אלו בלבד, במקרה ואין הנחיות יש לצור קשר עם חברתנו ואנו נספק הנחיות להרכבת מוצרנו.

כאשר המוצר הורכב בצורה רשלנית ולא בהתאם להוראות ההרכבה של היצרן או החברה, חברת פרקט פור יו לא תבצע החלפה של מוצרים אלה אם המוצר נמצא פגום.

אם מסיבה כלשהיא ימצא מוצר מסוים פגום או לא תקין – ההחלפה תתבצע באישור החברה בלבד!
פרקט פור יו  שומרת לעצמה את הזכות להחליף את המוצר בדומה לו או במוצר שווה ערך ויותר, במידה ולא ניתן יהיה לספק את המוצר המקורי

תנאים להרכבה ואחריות החברה להרכבה

חברת פרקט פור יו  תספק קבלני משנה מטעמה אשר עברו הכשרה מתאימה להרכיב את הפרקטים או כל מוצר אחר בחנות האתר להרכבת מוצריה, תיאום מועד ההרכבה יבוצע 14 ימי עבודה מראש רק באזורים בהם יש לחברה מתקינים מורשים בלבד.

האחריות להרכבה הינה ל12 חודשים בלבד מיום ההרכבה בפועל, חברת פרקט פור יו תספק אחריות גם לאחר שחלפה שנה וזאת בתשלום, גובה התשלום יקבע לפי מורכבות הבעיה, כל בעיה תבחן ותתומחר בנפרד.

ביטול עסקת מכר מרחוק  והחזרת מוצרים פרקט פור יו

  1. 1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן, התשמ״א – 1981 ("חוק הגנת הצרכן").
  2. משתמש יהיה רשאי לבטל עסקה לרכישת מוצר לא יאוחר מ-14 יום ממועד קבלת המוצר או קבלת מסמך הגילוי בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, המאוחר מבניהם, על ידי מסירת הודעה לחברה, ובמקרה כזה תשיב החברה לידי המשתמש את התמורה ששולם בגין המוצר,

הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח באמצעות דואר אלקטרוני למייל או בכתב להנהלת החברה . במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בדמי ביטול בשיעור 5% מסכום העסקה, אך לא למעלה מ- 300 ש"ח ועל פי חוק (הנמוך מבניהם).
דמי הביטול ייגבו רק בשל ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה.
אם סופק המוצר ללקוח יחויב הלקוח בעלות המשלוח.
חובת החזרת המוצר אל מחסני החברה חלה על הלקוח.
דמי הביטול לא ייגבו בשל ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה של המוצר.
החזר כספי יינתן בהתאם לאופן ביצוע התשלום בקניה עד 14 יום לאחר תאריך ביטול העסקה

תנאים לביטול עסקה:

המוצר לא נפגם ו/או נעשה בו כל שימוש.

המוצר נמצא באריזתו המקורית.

ביטול עסקה/החלפת מוצרים מתכלים באריזה פתוחה ומוצרי תוכנה לא יאושרו אלא אם קיים פגם ייצור ויאושר על ידי יצרן/יבואן המוצר.
בכל מקרה חברת פרקט פור יו  זכאית לתבוע מהקונה לשלם את הנזק אם ערך המוצר פחת בשל הרעה משמעותית במצבו.

לא יתקבל זיכוי ו/או זיכוי כספי ו/או החזרה ו/או החלפה על מוצר שהוזמן במיוחד בהתאם לבקשת הלקוח

 זכויות יוצרים

  1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר ו/או במוצרים, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד או/ו לפי העניין) צדדים שלישיים. זכויות אלה חלות, בין השאר, על תכנים באתר, לרבות שירותים המוצעים בו, רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב המוצרים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו של האתר, עיצוב, תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכיו"ב, בין בממשק החיצוני.
  2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, לתרגם, להכניס שינויים, לפרסם, לשדר, להציג, לבצע, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות, או למכור באופן חלקי או מלא, זמני או קבוע, בכל צורה שהיא, כל חלק מהמידע או מהתכנים הכלולים באתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב תמונות וכיוצא בזאת, בלא קבלת אישורה של החברה או (לפי העניין) צדדים שלישיים, מראש ובכתב. כמו כן, אין לעשות שימוש באתר באופן המהווה או שעשוי להוות הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של החברה, ללא הסכמתה המפורשת לכך בכתב ומראש.

הגלישה באתר כפופה לתקנון האתר ולאמנת השרות ומהווה הסכמה לתנאי האתר והחברה.

*ללקוח ניתנת האפשרות לאסוף באופן עצמאי את המוצרים ממשרדינו או ממחסני האחסנה, זאת לאחר ביצוע הזמנה באתר או ביצוע ההזמנה הטלפונית, וזאת לאחר תיאום מראש באשר למקום ומועד האיסוף.

*זמן אספקה הינו משוער* אנו עושים את מירב המאמצים לספק במהירות האפשרית

**במקרה של משלוח יש לקחת בחשבון ימי אספקה לפי חב' משלוחים בהתאם לישוב הלקוח**

פרקט פור יו  מזמינה גם אותך להצטרף אלינו לקבלת ציוד איכותי במחיר מנצח

 

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות